Saturday, Apr 19th

Ostania aktualizacja:08:17:06 AM GMT

Jesteś tutaj: Sport Piłka Nożna

Piłka Nożna

Ciężka dola Odry

Email Drukuj PDF

W dniu 13 kwietnia rozegrane zostały kolejne mecze w ramach rundy wiosennej sezonu 2013/2014. W klasie okręgowej na swoim boisku Odra Ścinawa zremisowała z Iskrą Kochlice 1:1. Dodatkowo Odra Ścinawa straciła trzy punkty na rzecz Legnickiego Pola, ponieważ w meczu, który odbył się 23 marca w Legnickim Polu w drużynie Odry wystąpił nieuprawniony zawodnik, do takiej samej sytuacji doszło również w meczu z Chrobrym II Głogów, gdzie ponownie wystąpił nieuprawniony zawodnik, jednak ta druga sytuacja nie zmieniła stanu faktycznego w tabeli. Tym samym po odjęciu trzech punktów z meczu z Legnickim Polem oraz dodaniu jednego z remisu z Kochlicami Odra spadła na 11 miejsce w tabeli okręgowej.

Więcej…

Tylko Czarni zdobyli 3 punkty

Email Drukuj PDF

W dniach 5 i 6 kwietnia odbyły się kolejne mecze w ramach sezonu 2013/2014 rundy wiosennej. W lidze okręgowej Odra Ścinawa przegrała z liderem tabeli Chojnowiczanką Chojnowice 1:3, tym samym po 19 kolejkach spadła na szóste miejsce w tabeli.

Więcej…

Wszystkie drużyny wygrały

Email Drukuj PDF

W dniu 30 marca odbyły się kolejne mecze w ramach rundy wiosennej sezonu 2013/2014. W klasie okręgowej Odra Ścinawa na swoim boisku pokonała Konfeks Legnica 3:2, po wygranej na swoim boisku Odra zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Więcej…

Odra powraca do formy

Email Drukuj PDF

Po ostatniej porażce z Chrobrym II Głogów, zawodnicy Odry Ścinawa wyciągnęli wnioski i w ostatnim meczu, który odbył się 23 marca w Legnickim Polu Odra pokonała wyżej notowany KS Legnickie Pole 2:0. Bramki dla Odry strzelił: R.Rosiński 4 min, D.Boguń 76 min.

Poprawiony: poniedziałek, 24 marca 2014 13:15 Więcej…

Fatalny początek rundy wiosennej

Email Drukuj PDF

W dniu 16 marca 2014r., pomimo niesprzyjających warunków pogodowych odbyły się pierwsze mecze klasy okręgowej i klasy „A” w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014. W swoim pierwszym meczu Odra Ścinawa na wyjeździe uległa Chrobremu II Głogów 0:2, natomiast Sparta Parszowice na swoim boisku przegrała z Bazaltem Piotrowice 0:5. W następnych meczach, które odbędą się 23 marca na wyjeździe zmierzą się Odra Ścinawa z KS Legnickim Polem oraz Sparta Parszowice z Unią Miłoradzice.

Więcej…

Odra Ścinawa czwarta

Email Drukuj PDF

W Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej rozegrany został Dolnośląski Finał Halowej Piłki Nożnej Chłopców do lat 13. W rywalizacji wzięło udział osiem drużyn. Powiat lubiński reprezentowała Odra Ścinawa, która zwyciężyła podczas eliminacji strefy III. Nasi reprezentanci zajęli czwarte miejsce.

Poprawiony: czwartek, 13 marca 2014 11:45 Więcej…

Juniorzy gromu zdobyli puchar

Email Drukuj PDF

W dniu 22 lutego o godzinie 15:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar GROMU pod Honorowym Patronem Burmistrz Ścinawy Andrzej Holdenmajera.

Poprawiony: wtorek, 25 lutego 2014 11:33 Więcej…

Ścinawa najlepsza w futsalu

Email Drukuj PDF

Na sali Regionalnego Centrum Sportowego przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, odbył się pierwszy z turniejów piłki nożnej chłopców z rocznika 1998/99. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy.

Poprawiony: czwartek, 20 lutego 2014 21:44 Więcej…

Drugie miejsce żaków w Spalonej

Email Drukuj PDF

W sobotę 08.02 odbył się kolejny Halowy Turniej Żaków (rocznik 2005 i młodsi). Gospodarzem sobotnich zawodów był klub sportowy Prochowiczanki Prochowice. Zawody te były ostatnimi z cyklu czterech turniejów grupowych organizowanych przez OZPN Legnica dla piłkarzy z powiatu legnickiego.

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 11:41 Więcej…

Najmłodsi grali w sobotę

Email Drukuj PDF

W dniu 2 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie rozegrane zostały trzy turnieje piłki nożnej w następujących kategoriach: orlików (rocznik 2004 i młodsi), żaków (rocznik 2005 i młodsi) i skrzatów (rocznik 2006 i młodsi).

Więcej…

I miejsce Żaków w Lubinie!

Email Drukuj PDF

W sobotę 25 stycznia 2014 w Lubinie najmłodsi piłkarze Akademii Piłkarskiej Odra Ścinawa wystąpili w drugim turnieju rozgrywanym w ramach Ligi Halowej Żaków (rocznik 2005 i młodsi). Ścinawskie Żaki zaprezentowały się znakomicie, ponieważ w 4 spotkaniach zdobyły 10 punktów wygrywając tym samym drugi halowy turniej, którego organizatorem była ISKRA KOCHLICE.

Poprawiony: wtorek, 28 stycznia 2014 11:38 Więcej…

Puchar Gromu dla Gromu

Email Drukuj PDF

W niedzielę 19 stycznia 2014 r., o godzinie 12 na hali widowiskowej przy Gimnazjum w Chocianowie odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Gromu pod Patronatem Burmistrza Ścinawa Andrzeja Holdenmajera.

Poprawiony: poniedziałek, 20 stycznia 2014 15:14 Więcej…

Wystarczyłby remis...

Email Drukuj PDF

W sobotę 11 stycznia w Wąsoszu najmłodsi piłkarze Akademii Piłkarskiej Odry Ścinawa wystąpili w pierwszym turnieju rozgrywanym w ramach Ligi Halowej Żaków (rocznik 2005 i młodsi). Sobotnie zawody są jednymi z cyklu 4 turniejów organizowanych przez OZPN Legnica dla młodych piłkarzy z powiatu legnickiego. Ścinawskie Żaki zaprezentowały się znakomicie, ponieważ w 4 spotkaniach zdobyły 9 punktów strzelili, aż 14 goli, stracili tylko dwie bramki, zdobywając tym samym drugie miejsce w halowym turnieju.. Jedyną porażkę zanotowali z faworytem sobotniego turnieju KS Prochowiczanką Prochowice 1:0, gdyby nasi najmłodsi zremisowali w tym meczu, wówczas zajęli by pierwsze miejsce w turnieju.

Poprawiony: wtorek, 14 stycznia 2014 20:36 Więcej…

Grom chce przeskoczyć Koskowice

Email Drukuj PDF

Emocjonująco zapowiada się rywalizacja w VI grupie legnickiej B-klasy. Cztery punkty przewagi Błękitnych Koskowice nad Gromem Gromadzyń Wielowieś może nie gwarantować spokojnego marszu tych pierwszych po A-klasę. - My nie owijamy niczego w bawełnę i chcemy awansować do A-lasy - deklaruje prezes Gromu Paweł Franczak. - Mam zarazem wielką nadzieję, że wiosną rywalizacja w tej grupie toczyć się będzie wyłącznie na murawie...

Więcej…

Chojnowianka ukarana przez DZPN!

Email Drukuj PDF

Najważniejsza wiadomość dla kibiców z Chojnowa jest taka, że ich klubowi nie cofnięto licencji na granie w rozgrywkach OZPN i DZPN. Ale to jedyna dobra wiadomość po posiedzeniu władz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrującego sprawę meczu juniorów pomiędzy Gromem Gromadzyń Wielowieś a Chojnowianką. Postępowanie wyjaśniające kulisy grania na lewo zawodników w barwach chojnowskiego klubu przyniosło miażdżące efekty w całej rozciągłości potwierdzając zarzuty działaczy GROM-u.

Więcej…

Zawalczą o awans

Email Drukuj PDF

Nasi juniorzy starsi, młodzicy oraz trampkarze z Odry Ścinawa zakończyli już swój sezon piłkarski. Podopieczni Tomasza Wołocha (juniorzy starsi) tegoroczną rundę zakończyli na trzecim miejscu w tabeli, a sam trener zapowiada ostrą walkę w rundzie wiosennej o awans juniorów starszych do ligi dolnośląskiej.

Poprawiony: piątek, 22 listopada 2013 16:09 Więcej…

Zwycięstwa na zakończenie rundy

Email Drukuj PDF

W dniu 16 listopada swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrała Sparta Parszowice, która na swoim boisku zmierzyła się Prochowiczanką II Prochowice. Po 90 minutach gry Sparta w pięknym stylu pokonała piłkarzy z Prochowiczanki 6:0. Bramki dla Parszowic strzelali: Mateusz Kukier i Piotr Demianicz po dwie, oraz po jednej Krzysztof Baranowski i Mariusz Demianicz. Tym samym Sparta Parszowice zakończyła rundę jesienną na 10 miejscu w tabeli klasy „A” Legnica III.

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2013 12:59 Więcej…

Klasa “B” zakończyła rundę

Email Drukuj PDF

W miniony weekend drużyny z klasy okręgowej, „A” i „B” rozegrały kolejne mecze w ramach rundy jesiennej sezonu 2013/2014.

Więcej…

Sparta odzyskuje formę

Email Drukuj PDF

W minioną niedzielę tj. 3 listopada piłkarze z Ody Ścinawa oraz Sparty Parszowice rozegrali swoje kolejne mecze w ramach 13 kolejki rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2013/2014.

Poprawiony: poniedziałek, 04 listopada 2013 21:17 Więcej…

Spartanie z Grębocic pokonani

Email Drukuj PDF

W miniony weekend odbyły się kolejne mecze drużyn piłkarskich w ramach sezonu 2013/2014 rundy jesiennej. W klasie okręgowej Odra Ścinawa pokonała na swoim boisku Spartę Grębocice 4:1, do przerwy 1:1. Na trzy mecze przed końcem rundy Odra zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli klasy okręgowej. W 13 kolejce, które odbędzie się 2-3 listopada Odra Ścinawa zmierzy się na wyjeździe z liderem klasy okręgowej Arkonem Przemków.

Poprawiony: poniedziałek, 28 października 2013 17:21 Więcej…

Trzy turnieje w jeden dzień

Email Drukuj PDF

W dniu 19 października na boisku w Ścinawie rozegrane zostały trzy turnieje piłki nożnej w następujących kategoriach: żaków (rocznik 2005 i młodsi), skrzatów (rocznik 2006 i młodsi) i orlików (rocznik 2004 i młodsi).

Poprawiony: piątek, 25 października 2013 13:31 Więcej…

Odra przegrała z Zametem

Email Drukuj PDF

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały mecze w ramach kolejek sezonu piłkarskiego 2013/2014 rundy jesienniej. W klasie okręgowej w 11 kolejce Odra Ścinawa przegrała z Zametem Przemków 2:1. Po przegranej w Przemkowie Odra Ścinawa zajmuje 10 miejsce w tabeli ligi okręgowej.

Więcej…

Odra przełamała złą passę

Email Drukuj PDF

W dniu 13 października 2013r., odbyły się kolejne mecze w ramach rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2013/2014. W 10. kolejce klasy okręgowej Odrze Ścinawa udało się przełamać złą passę i po trzech seriach porażek na własnym stadionie w pięknym stylu pokonała Mewę Kunice 2:0. Gole dla Odry strzelili Damian Smolny oraz Tomek Moskal. Po wygranej w Ścinawie Odra awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli klasy okręgowej.

Poprawiony: poniedziałek, 14 października 2013 14:18 Więcej…

Znowu zadecydowały karne

Email Drukuj PDF

Kolejny bardzo dobry występ w Lidze Turniejowej Żaków zanotowali najmłodsi piłkarze ODRY ŚCINAWA. Do zajęcia pierwszego miejsca znowu zabrakło tylko szczęścia w rzutach karnych – tym razem w finale przegraliśmy 1:2. W sobotnich zawodach wystąpiło tradycyjnie 8 drużyn Żaków (chłopcy urodzeni w 2005, 2006 roku i młodsi). Oprócz gospodarzy tym razem KS Polkowice mogliśmy oglądać ekipy KS Prochowiczanki Prochowice, Chojnowianki Chojnów, Arkonu Przemków, Amico Lubin, Orli Wąsosz i LZS-u Buczyna.

Poprawiony: wtorek, 08 października 2013 09:28 Więcej…

Piąta przegrana Odry

Email Drukuj PDF

W niedzielę 6 października odbyły się kolejne mecze drużyn piłkarskich w ramach rundy jesiennej sezonu 2013/2014.

Poprawiony: wtorek, 15 października 2013 15:02 Więcej…

II miejsce ścinawskich Żaków

Email Drukuj PDF

Bardzo dobry występ w Lidze Turniejowej Żaków zanotowali najmłodsi piłkarze ODRY ŚCINAWA. Do zajęcia drugiego miejsca zabrakło tylko szczęścia w rzutach karnych - w finale w którym przegraliśmy 1:3. W sobotnich zawodach wystąpiło 8 drużyn Żaków (chłopcy urodzeni w 2005, 2006 roku i młodsi). Oprócz gospodarzy KS Prochowiczanki Prochowice mogliśmy oglądać ekipy Chojnowianki Chojnów, Arkonu Przemków, KS Polkowice I, Amico Lubin, Orli Wąsosz i LZS-u Buczyna.

Poprawiony: wtorek, 01 października 2013 09:57 Więcej…

Górnik sforsował Odrę

Email Drukuj PDF

W dniu 29 września odbyły się kolejne mecze drużyn seniorów w sezonie piłkarskim 2013/2014 rundy jesiennej. W klasie okręgowej Odra Ścinawa przegrała z Górnikiem Złotoryja 1:2, pomimo prowadzenia Odry w pierwszej połowie meczu 1:0 po golu Michała Mazura, w ciągu 5 minut drugiej połowy piłkarzom Górnika udało się zdobyć dwa gole na miano zwycięstwa.

Poprawiony: poniedziałek, 30 września 2013 17:19 Więcej…

Strona 1 z 6

 

Biblioteka poleca

Houston, mamy problem

Houston, mamy problem - Katarzyna Grochola

Bohaterem powieści jest Jeremiasz, sympatyczny i błyskotliwy trzydziestodwulatek, który znalazł się na tzw. życiowym zakręcie. est piekielnie zdolnym operatorem filmowym, ale okazał się zbyt prawy i bezkompromisowy, by w filmie. Nie ma pracy, przędzie więc cienko, a kredyt za mieszkanie spłacać trzeba ...

Więcej o książce
Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki

Opowiem ci o wolności - Holewiński Wacław

Gdy we wrześniu 1939 roku nazistowskie Niemcy zaatakowały Polskę, Maria Nachtman i Walentyna Stempkowska były młodymi, naiwnymi, rozmarzonymi dziewczynami. Choć zupełnie sobie obce, podzieliły podobny los ...

Więcej o książce

Tłumacz (Your Language)

English Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Finnish French German Greek Hindi Italian Japanese Korean Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Catalan Filipino Hebrew Indonesian Latvian Lithuanian Serbian Slovak Slovenian Ukrainian Vietnamese Albanian Estonian Galician Hungarian Maltese Thai Turkish