Saturday, Feb 13th

Ostania aktualizacja:12:28:52 PM GMT

Jesteś tutaj: Sport Piłka Nożna

Piłka Nożna

Raport z piłkarskich rozgrywek halowych

Email Drukuj PDF

W minionym tygodniu młodzi piłkarze ODRY Ścinawa trenujący pod opieką Michała Lewandowskiego rozegrali dwa turnieje halowe.

Poprawiony: środa, 10 lutego 2016 12:29 Więcej…

Seniorzy Odry szykują się do sezonu

Email Drukuj PDF

Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze pierwszej drużyny Odry Ścinawa rozgrywają już mecze sparingowe.

Poprawiony: środa, 10 lutego 2016 12:19 Więcej…

Ptak w Polkowicach, Seta w Ścinawie

Email Drukuj PDF

Do ciekawej wymiany doszło pomiędzy dwójką zespołów z naszego regionu, które odważnie stawiają na młodych zawodników. Z Odry Ścinawa do KGHM ZANAM Polkowice na zasadzie wypożyczenia przeszedł Mikołaj Ptak, zaś w odwrotnym kierunku powędrował Dawid Seta.

Poprawiony: środa, 27 stycznia 2016 15:49 Więcej…

Ścinawianie najlepsi w turnieju

Email Drukuj PDF

W hali sportowej przy ulicy Szpakowej odbył się I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie. Spośród pięciu szkół gimnazjalnych z naszego regionu najlepsi okazali się uczniowie Gimnazjum w Ścinawie.

Poprawiony: środa, 13 stycznia 2016 19:44 Więcej…

Franczak: Płacimy frycowe w okręgówce

Email Drukuj PDF

Grom Gromadzyń-Wielowieś to zarówno jeden z najlepiej zarządzanych, jak i najbardziej nierównych zespołów w ostatnich latach w niższych klasach rozgrywkowych w naszym regionie. Dlatego też o problemach drużyny i planach na przyszłość postanowiliśmy porozmawiać z prezesem klubu – Pawłem Franczakiem.

Więcej…

Strona 1 z 47